• slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide

HİZMETLERİMİZ         İstanbul, Ankara, Bursa ve Mersin' den hergün Irak' a Parsiyel Taşımamız Bulunmaktadır...

LOJİSTİK

       Seyid Lojstik , kombine taşımalarla Irak'a kolay ulaşmanızı sağlıyor. Irak'la güvenli ticaret yapan ihracatçılarla kapıdan kapıya taşıma hizmetini uygun maliyetli olarak veriyor. Seyid Lojistik, ihracatçılarla frigo ve kuruyük taşımacılık olarak iki farklı taşıma modunu entegre ederek hizmet sunuyor. Seyid Lojistik tarafından tüm Türkiye illerinden haftalık düzenli kabotaj servisi veriliyor. İstanbul'dan Mersin'e kabotaj servisi ile taşınan yüklerin , Mersin'den karayolu ile Irak'a taşıması yapılıyor.Amerika ve Avrupa ile Irak arasındaki ticaret için ise en uygun giriş kapısı olan Mersin'e gelen transit yükleri Irak'a ulaştırıyor.

Frigo Taşımacılığı

Ürününüzün özelliğine göre özel soğutuculu araçlarla ve belli derecelerde hizmet verilmektedir. Frigo taşıma hizmeti veren şoförlerimize düzenli olarak eğitim verilmektedir. Ürünlerin tazeliğinin ilk günkü gibi korunarak teslimat noktasına ulaştırılmasını sağlayan frigorifik taşımada Seyid Lojistik olarak soğuk tedarik zincirinde uzman kadromuzla sizlere yüksek kalitede , düşük maliyetli hizmet sunmaktadır.

Sigorta ile göndermiş olduğunuz yüklerin bir taşıma aracı ile bir yerden bir yere taşınması sırasında bir kaza ya da olaya bağlı olarak fiziken zarar görmesi teminat altındadır.
Seyid Lojistik olarak bizler frigorifik taşımacılıkta uzmanlaşmış bulunmaktayız. Aşağıdaki tabloda bazı mamullerin hangi derecelerde taşınması gerektiğine dair bilgiler yer almaktadır.


 
TAŞIMA SICAKLIĞI 1-3 °C
ORTAM HAVASININ BAĞIL NEMİ%90-95
ARMUT KAYISI
AYVA KİRAZ-VİŞNE
ÇİLEK-AHUDUDU NAR
ELMA NEKTAR
ERİK ŞEFTALİ
İNCİR ÜZÜM
KORNİŞON  
TAŞIMA SICAKLIĞI 4.5-7.5 °C
ORTAM HAVASININ BAĞIL NEMİ%95
BAMYA  
YEŞİL BİBER  
DOMATES  
FASULYE  
YAZLIK KABAK  
TAŞIMA SICAKLIĞI 7-10 °C
ORTAM HAVASININ BAĞIL NEMİ%85-95
DOMATES  
KARPUZ  
KAVUN  
MUZ  
PATLICAN  
TAŞIMA SICAKLIĞI 4.5-7 °C
ORTAM HAVASININ BAĞIL NEMİ%85-90
HIYAR  
KABAK  
KESTANE  
KIŞLIK PATLICAN  
 
TAŞIMA SICAKLIĞI 7-10 °C
ORTAM HAVASININ BAĞIL NEMİ%90-95
LİMON  
PORTAKAL  
TAŞIMA SICAKLIĞI 0-1 °C
ORTAM HAVASININ BAĞIL NEMİ%95-100
BEZELYE KUŞKONMAZ
HAVUÇ MANTAR
İNCİR MAYDANOZ
ENGİNAR MISIR
ISPANAK PANCAR
PIRASA  
TAŞIMA SICAKLIĞI 0-1 °C
ORTAM HAVASININ BAĞIL NEMİ%95-100
KEREVİZ  
LAHANA  
BRÜKSEL LAHANASI  
TURP  
TAZE SOĞAN  
TAŞIMA SICAKLIĞI 7-10 °C
ORTAM HAVASININ BAĞIL NEMİ%85-90
PATATES  
ERKENCİ PATATES  
TAŞIMA SICAKLIĞI 5 °C
ORTAM HAVASININ BAĞIL NEMİ%65-75
SARIMSAK  
KURU SOĞAN  

 

Kuruyük Taşımacılığı

        Yurt dışı taşımacılık faaliyetlerinde orta Irak' a, Türkiye ile olan taşıma faaliyetlerinde her geçen gün aranan marka olma yolunda ilerlemekteyiz. Bu bölgeler ile olan yoğun ticari hacmimiz, faaliyetlerimizin hizmet kalitesinden herhangi bir ödün vermeden yapılabilmesine imkan vermektedir. Çalışan personelin bölgelere hakim olması sayesinde, gecikme vb. sıkıntılar yaşamamaktayız. Seyid Lojistik uluslar arası taşımacılık hizmetlerimize güç katmıştır. Firma stratejisi olarak her zaman teknolojik gelişmeleri yakında takip etmekte ve yeni araçlarla filomuzu güçlendirmekteyiz.

NAKLİYE

        Deneyimli personelimiz ile şirketimiz nakliyeciler arasındaki saygın yerini almıştır ve her geçen gün gelişmekte, yeniliklerine yenilik katmaktadır. Firmanızın uluslararası taşımaları olduğu göz önünde bulundurularak bu taşımalarınız için hizmet vermek istiyoruz. Firmamızı da nakliyeciler portföyünüze ekleyerek, piyasa araştırması yaparken bizim de teklifimizi almanızı rica ederiz.

- Kasa içi taşımalar

- Frigo taşımalar

- Gabari dışı taşımalar

- Proje yükleri

- Vagon taşımacılığı

- Dahili iç taşımalar

- Lowbed

– Ağır Yük Taşımaları Tarafımızdan da taşımalarınızda tekliflerimizi almanızı rica ederiz.

 

PARSİYEL 

       Seyid Lojistik, Irak Parsiyel konusunda uzmanlaşmış kadrosu ile, siz değerli müşterilerimize Türkiye genelinden hizmet vermekteyiz.  Seyid Lojistik olarak Irak'a  düzenli olarak komple ve parsiyel ihracat&ithalat&Transit taşımacılığı yapmaktayız.